Yardım

Nasıl üye olurum?

Web sitesinin sağ üst kısmındaki "Üye Girişi" ikonuna tıkladıktan sonra gelen ekranda aşağıda bulunan “Henüz üye değil misin? Üye Ol” butonuna tıklayarak kolayca üye olabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra e-posta adresinize doğrulama linki gönderilecektir. Üyelik işlemini tamamlamak için doğrulama linkini tıklamayı unutmayın. Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

  1. Satın almak istediğiniz etkinlik ya da video kursun detay sayfasına girip sepete ekleyin. Birden fazla atölye ya da kurs seçebilirsiniz.
  2. Ardından sepetinize gidin. Seçtiğiniz atölyeleri tekrar gözden geçirdikten sonra sepeti onaylayın.
  3. Bu sayfada kişisel bilgilerinizi, fatura bilgilerinizi ve uygun ödeme seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Ardından sepeti onaylayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.
     

Kredi Kartı ya da Havale/EFT yöntemlerinden birini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. 

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemlerinizi 3.ncü kişilerin erişimine karşı SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

SSL internet ortamında çok karşılaşılan kavramlardan biridir. Güvenli bir alışveriş sitesinin olmazsa olmazıdır. SSL’in açılımı Secure Socket Layer‘dır. Türkçe anlamıysa Güvenli Giriş Katmanı‘dır. 

SSL kişisel gizlilik ve güvenilirlik sağlayan, network üzerindeki bilgi transferi sırasında bilginin bütünlüğü ve gizliliği (data protection) için sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkan veren bu sayede gizliliğinin ve bütünlüğün korunmasını sağlayan Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür diye tanımlayabiliriz.
 

Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir. 

3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır.
 

Atölyelerimizden herhangi birini ücretini ödeyerek hediye edebilirsiniz. Ancak hediye ettiğiniz kişinin atölye tarihinde uygun olup olmadığından emin olmanızı tavsiye ederiz. 

Evet, birden fazla bilet alıp farklı katılımcılara hediye edebilirsiniz.

Evet, Atölye etkinliklerine 18 yaşından büyükler katılabilir. Çocuklara özel düzenlenen etkinliklerde ise 5 yaş ve üzeri çocuklar, 18 yaşından büyük bir refakatçi eşliğinde atölyeye katılabilir. 

Evet, her atölye için katılımcı limiti vardır. Ancak bu limit her etkinliğe özel olarak Atolye Dr. Oetker ekibi tarafından tanımlanır. Kontenjan dolduğu zaman sistem kullanıcıya uyarı verir ve satın alma yapılmasını engeller.

Atölyeden birkaç gün önce tarif malzemelerinin ve atölye sırasında ihtiyacınız olacak mutfak ekipmanlarının bulunduğu bir listeyi mail olarak ileteceğiz. E-posta ile iletilen bu listedeki tüm malzeme ve ekipmanları atölye tarihinden önce hazır etmeniz gereklidir. 

Atolyedroetker.com sitesine kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra, satın aldığınız etkinliğin detay sayfasından katılabilirsiniz. 

Bu sayfanın linkine aynı zamanda size göndermiş olduğumuz e-posta bilgilendirmesinde de yer veriyoruz. Gönderilen linki tıklayarak AtolyeDrOetker.com sitesine üye girişi yaptıktan sonra etkinlik detay sayfasından etkinliğe katılabilirsiniz. Alternatif olarak Profilim menüsü altında bulunan “Siparişlerim” sayfasından da satın aldığınız etkinliğin detay sayfasına ulaşabilirsiniz. 

Etkinlik saati yaklaştığında atölye detay sayfasındaki görsel alanının “Zoom “ekranına dönüştüğünü göreceksiniz. Atölye saatinden yaklaşık 15 dakika önce oturumunuzu açıp bağlantınızı kontrol edin. Kullanıcı girişi yaptıktan sonra etkinlik sayfasına gidin, etkinlik yöneticisi kısa süre içinde katılımınızı onaylayacaktır. Etkinlik saatinde sayfaya giriş yaptığınızda sistem sizi bir bekleme odasına alır, atölye yöneticisinin onayı ile etkinliğe katılırsınız. Bu esnada tarayıcınızı / uygulamanızı kapatmadan bekleyin. Etkinlik yöneticisi katılımınızı onayladıktan sonra ses ve görüntü ayarlarınızı seçerek atölyemize katılabilirsiniz. 
 

Atölyeye katılım, teknik bazı ayarlar, yönlendirmeler ve atölyede uyulması gereken kurallarla ilgili “Bilinmesi Gerekenler” konulu bir mail ileteceğiz. Atölyeye katılmadan önce bu mailde yer alan bilgilendirmeyi okumanız sorunsuz bir etkinlik deneyimi yaşayabilmemiz için önemlidir. 

Bir bilgisayar kullanarak Zoom’da etkinliğe katılmak için herhangi bir uygulama indirmenize, kurulum yapmanıza veya üyelik açmanıza gerek yoktur. Size gönderilen linki tıklayarak AtolyeDrOetker.com sitesine üye girişi yaptıktan sonra etkinlik detay sayfasından etkinliğe katılabilirsiniz. 

Profilim sayfasında yer alan Hesap Silme bölümünden talep oluşturarak hesabınızın silinmesini sağlayabilirsiniz.