Dr. Oetker'den yeni Çikolatalı ve Sade Instant Glazür!

Tariflerinize daha da etkileyici görünüm ve lezzet sağlamak için Dr. Oetker dekor ürünlerine şimdi de Sade ve Çikolatalı Instant Glazür eklendi.

Dr. Oetker Instant Glazür’ler sadece su ya da dilenirse süt ile pratik bir şekilde hazırlanabiliyor.

Dr. Oetker Instant Glazür çeşitlerini; kek, kurabiye ve muffin kaplamak, üzerlerine yazı yazmak ve farklı şekiller çizmek için kullanabilirsiniz. Sade Glazürü meyve suyu ile hazırlayabilir veya Dr. Oetker Jel Renklendirici ekleyerek farklı renklerde glazürler hazırlayabilirsiniz.

Dr. Oetker dekor ürünleri, kek, kurabiye, pasta, muffin, tatlı ve benzeri tariflerinizin etkileyici görünmelerini sağlamak için kolay ve hızlı yoldur.

Dr. Oetker Instant Glazür ile ilgili daha fazla kullanım önerilerine ambalajları üzerinden ve www.droetker.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Dr. Oetker ürünlerini satış noktalarından satın alabileceğiniz gibi, dilerseniz Dr.Oetker Sanal Mağaza aracılığıyla da sipariş verebilirsiniz.

Dr. Oetker ürünleri ve tarifleri hakkında bilgi almak veya hazırlama / pişirme ipuçlarına, püf noktalarına ulaşmak isteyenler 0 850 222 98 04 no’lu Danışma Hattı'nı arayabilir ya da www.droetker.com.tr internet adresine başvurabilirler.

Daha fazla bilgi için:

basiniletisim@droetker.com.tr